Sıkça Sorulan Sorular

Milupa Anne Bebek Kulübü'ne üyeyim, ancak hesabıma giriş yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

Milupa Anne Bebek Kulübü'ne üye olmanıza rağmen giriş yapamıyorsanız, giriş yaptığınız e-posta adresi ve şifrenizin doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Şifre kutucuğunun altında bulunan "Şifremi Unuttum" sekmesini kullanarak kayıtlı e-posta adresi ve üye giriş şifrenize ulaşabilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Milupa Anne Bebek Kulübü’ne üye girişi yapmanız için gerekli olan şifrenizi unuttuysanız, endişelenmeyin! Giriş yaparken şifrenizi yazdığınız kutucuğun altında bulunan "Şifremi Unuttum" sekmesine tıklayınca açılan kutuya, şifrenizin gönderilmesini istediğiniz e-posta adresinizi yazarak; şifre ve kayıtlı mail adresinizin, belirttiğiniz e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Belirttiğiniz e-posta adresine gelen bilgiler, Milupa Anne Bebek Kulübü’ne üye girişi yapmanız için yeterli olacaktır.

Adres bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Adres bilgilerinizi güncellemek için Milupa Anne Bebek Kulübü’ne üye girişi yaptıktan sonra, sağ bölümdeki dikey menüde bulunan "Bilgilerimi Güncelle" sekmesini kullanabilirsiniz.

Değişiklik yapmak istediğiniz bilgileri ilgili bölüme girdikten sonra "Gönder" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bebeğimin bilgilerini nasıl güncelleyebilirim?

Milupa Anne Bebek Kulübü’ne üye girişinizi yaptıktan sonra, sağ alt bölümde bulunan "Bebeğimin Sayfası" sekmesine tıklayarak bebeğinizin profiline ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfada bebeğinizin adının hemen yanında kolaylıkla görebileceğiniz "Bebeğimin bilgilerini güncelle" sekmesi; bebeğinizin adı, doğum tarihi ve cinsiyeti üzerinde değişiklik yapmanızı sağlar.

Bebeğinizin alışveriş listesi, ilkleri, gelişim cetveli ve fotoğraf albümü gibi konularda değişiklik yapmak isterseniz; sayfanın sağ bölümünde bulunan dikey menüdeki Bebeğimin Alışveriş Listesi, Bebeğimin İlkleri, Gelişim Cetveli ve Bebeğimin Albümü sekmelerini kullanabilirsiniz. Değişiklik yapmak istediğiniz sekmeye girdikten sonra, istediğiniz bilgileri güncelleyip ya da yeni bilgi ekleyip "Kaydet" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bebeğimin fotoğraflarını nasıl yükleyebilirim?

Milupa Anne Bebek Kulübü’ne üye girişinizi yaptıktan sonra, sağdaki dikey menüde bulunan "Bebeğimin Sayfası" sekmesine tıklayarak bebeğinizin profiline ulaşabilirsiniz.

Sayfayı aşağı kaydırdığınızda “Bebeğimin Albümü” bölümünü göreceksiniz. "Bebeğimin Albümü" başlığının hemen altında yazan "Bebeğinize başka resimler de eklemek için lütfen tıklayınız" sekmesine tıklayarak ya da ana sayfanın sağ bölümünde bulunan dikey menüdeki "Bebeğimin Albümü" sekmesini kullanarak bebeğinizin yeni fotoğraflarını yükleyebilir; dilerseniz farklı galeriler oluşturarak gelişimini fotoğraflarla görebilirsiniz.

Unutmayın! Yüklediğiniz fotoğraflar ve oluşturduğunuz galeriler, sizin tercihleriniz doğrultusunda sadece yakınlarınız tarafından ya da tüm Milupa Anne Bebek Kulübü üyeleri tarafından görüntülenebilir hatta Milupa Bebekleri albümünde yayınlanabilirler.

Aşağıdaki butonları kullanarak üyesi olduğunuz sitelerde bu sayfayı sevdiklerinizle kolayca paylaşabilirsiniz.